2014 - 06 | Oslava výročí 20 let společnosti

Narozeniny 20 let jsme oslavili poněkud netradičním způsobem. Oslavu jsme pojali jako pouliční hudební festival, na který byly pozvány známé české kapely i populární televizní baviče. Akce byla spojená s položením základního kamene nového bytového projektu společnosti a přístupná široké veřejnosti. Ačkoli počasí venkovní akci příliš nepřálo, oslavili jsme společně s našimi obchodnímy partnery a rodinnými příslušníky narozeniny ve velkém stylu. Právě pro případ deště jsme měli přichystánu zásobu deštníků, které využili zvláště ti návštěvníci, kteří si chtěli poslechnout představení kapel Lety Mimo, The Colorblinds či The Tap Tap, nebo se pobavit u vystoupení bavičů známých z pořadu Na stojáka – Lukáše Pavláska a Daniela Čecha.

Během celého slavnostního večera jsme společně s dalšími návštěvniky vytvářeli základní kámen – krychlový gabion naplněný bílými oblázky, na kterých mohli zanechat vzkaz a uchovat jej tak pro příští generace v základech nového projektu.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.