Úvod Naše aktivity Development Chytré bydlení Služby na dosah

Služby na dosah

Chytré bydlení je souhrn do sebe zapadajících výhod. Bydlení přitom není pouze o tom, jaký máme byt, ale také o tom, kde náš domov leží a jaké je jeho napojení na okolí. Jedině ten, kdo bude mít v docházkové blízkosti svého bytu dostatek obchodů a dalších služeb a jednoduché dopravní napojení na všechny důležité směry, bude spokojený. To vše mu Chytré bydlení umožňuje.  

Obchody a služby vždy v okolí

Místa, kde bytové domy Chytrého bydlení stojí, nejsou izolována. Nestojí někde za městem „uprostřed polí“, nebo naopak tam, kde nelze kvůli nedostatku místa ani pořádně zaparkovat. Stavíme všude tam, kde je rozvinutá občanská vybavenost a dopravní infrastruktura. V blízkosti projektů Chytrého bydlení najdete školy, zdravotnická centra, úřady, pošty i restaurace, kavárny a obchody.Zároveň nezapomínáme ani na zeleň a proto dbáme na to, abyste ze svého domova pohodlně došli do lesoparku, lesa nebo alespoň do městského parku. Zeleň je přitom někdy i přímou součástí některých projektů Chytrého bydlení

V rezidenčních projektech, kde jsou také omezené komerční prostory, nabízíme pronájem především těm provozovatelům a obchodníkům, kteří v okolí chybí. Může se jednat třeba i o galerii fotografií, jak dokládá projekt SMART byty v Nových Butovicích.

Rychlá a pohodlná doprava

Každodenně se potřebujete rychle a pohodlně dostat do práce, za většími nákupy, na různé osobní schůzky nebo za kulturou a sportem. Chytré bydlení leží v dosahu autobusů a různých linek metra, což znamená, že se odsud dopravíte jak do centra města, tak na jeho okraj během několika málo desítek minut.    

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.