Úvod Naše aktivity Development Chytré bydlení Správná cena

Správná cena

Vlastní domov je dlouhodobá investice, která se však vyplatí. Chytré bydlení nenabízí pochybnou kvalitu. Díky promyšlenému a férovému přístupu poskytuje efektivní poměr mezi přínosy z takového bydlení a náklady, jež jsou s ním spojeny.

Chytré bydlení garantuje, že každý dostává byt za rozumnou cenu. Částky, které se objevují v cenících Chytrého bydlení, nenadsazujeme. Zůstávají koncové a už se nemění. Nezkoušíme na vás různé triky v podobě slevových a jiných akcí, jež propagují původně předražené produkty. 

Stejně férově jednáme i s našimi dodavateli. Z nich si vybíráme pouze ty prověřené, kteří nabízejí rozumný poměr mezi cenou a kvalitou, aby tak vaše Chytré bydlení bylo dostatečně zhodnocenou investicí.  Shrnuto a podtrženo: Chytré bydlení je souhrn služeb a produktů, kterým věříme a snažíme se je dělat poctivě. Ručíme za ně a s láskou do nich vkládáme svůj čas, úsilí a vlastní finanční prostředky.

Chytré bydlení není bydlením ze second handu. Je to rozumné rozhodnutí, jak si za rozumné peníze pořídit nový byt, který vám dlouhodobě vydrží. 

Cenové zásady Chytrého bydlení:

  • Efektivní poměr cena/výkon
  • Částky uváděné v ceníku nejsou nadsazené a odpovídají nabízené kvalitě bydlení a s tím spojených služeb
  • Na zákazníky se nezkoušejí různé cenové triky v podobě fiktivních slevových akcí
  • Férový přístup je také uplatňován ke stavebním dodavatelům projektů Chytrého bydlení
  • Vybírání jsou pouze prověření dodavatelé, kteří svou práci nabízejí za reálné ceny


Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.