Představujeme se:
Park Vědy RoztokyCílem je vytvořit fungující, příjemné a bezpečné prostředí pro naše nájemce.

Fungování týmu i jednotlivých členů v jednom z vědeckotechnických parků v Roztokách popsal náš property manager Šárka Rybáková: "Pracovní náplní našeho týmu je vytvořit fungující, příjemné a bezpečné prostředí pro naše nájemce. Z toho důvodu, že se nejedná o běžnou administrativní budovu, je naše práce vždy okořeněna o nestandardní situace, které nás nutí zaměřit se na danou technologii do úplného detailu, jak z pohledu jejich funkce, tak z pohledu vnějších vlivů, bezpečnosti a pracovních postupů. Díky technologiím se potkáváme a komunikujeme s odborníky v dané problematice a tím se posouváme stále vpřed.

Výjimkou nejsou ani rozsáhlejší úpravy prostor. V tom už začínáme být naprostí mistři.Při řešení náročnějších úkolů, je pro nás důležitý je skvělý pracovní kolektiv, který v Roztokách máme. S budovou VTP a jejich týmem máme spoustu společného, a proto se snažíme využívat každé možnosti pro spolupráci. Každodenním sdílením zkušeností a spoluprací se snažíme dosáhnout společného cíle, jímž je bezproblémový chod obou vědeckých parků a pokroky ve výzkumech našich nájemců."

Šárka Rybáková,
Property Manager

Kdo, co, kdy a jak...


"Moje práce spočívá ve vnášení pravidel do našeho pracovního soužití (kdo, co, kdy a jak) a koordinaci jednotlivých činností. Neméně podstatnou součástí mé práce je řízení větších projektů při úpravách budovy za provozu, odpovědnost za roční vyúčtování, rozpočet atd."

Petra Jenšíková,
Recepční / Asistentka

Stále usměvavá...


"Na recepci můžete potkat usměvavou Petru Jenšíkovou, která má na starosti s kolegyní z Eatonu chod recepce. Ten zdaleka nespočívá pouze ve vaření kávy, jak se na první pohled zdá. I přes jejich vytížení zvládají holky situace s úsměvem."

Milan Topol,
Facility Manager

Provoz celé budovy a komunikace s nájemci...


"Dále je v našem týmu Milan Topol, který zastává funkci facility managera. Po většinu dne řeší provoz celé budovy, měsíční vyúčtování, drobné úpravy budovy a komunikaci s nájemci a techniky."

František Drozd,
Technik - údržbář

Vláda nad všemi technologiemi...


"S Milanem velmi úzce spolupracuje náš technik František Drozd. Ten se vyzná ve veškerých technologiích budovy. Vládne nejen tepelným čerpadlům, zemním vrtům, ale i klimatizačním jednotkám, chladícím zařízením jako jsou Airmec a chladící věže TEVA nebo strojovně sprinklerů. To je jen zlomek toho, co má všechno na starost (i na radost :)).

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.