Úvod Kariéra Představujeme se Představujeme: PV Roztoky

Představujeme naše týmy

 

Park Vědy Roztoky

Cílem je vytvořit fungující, příjemné a bezpečné prostředí pro naše nájemce.Fungování týmu i jednotlivých členů v jednom z vědeckotechnických parků v Roztokách popsal náš property manager Šárka Rybáková: "Pracovní náplní našeho týmu je vytvořit fungující, příjemné a bezpečné prostředí pro naše nájemce. Z toho důvodu, že se nejedná o běžnou administrativní budovu, je naše práce vždy okořeněna o nestandardní situace, které nás nutí zaměřit se na danou technologii do úplného detailu, jak z pohledu jejich funkce, tak z pohledu vnějších vlivů, bezpečnosti a pracovních postupů. Díky technologiím se potkáváme a komunikujeme s odborníky v dané problematice a tím se posouváme stále vpřed.

Výjimkou nejsou ani rozsáhlejší úpravy prostor. V tom už začínáme být naprostí mistři.Při řešení náročnějších úkolů, je pro nás důležitý je skvělý pracovní kolektiv, který v Roztokách máme. S budovou VTP a jejich týmem máme spoustu společného, a proto se snažíme využívat každé možnosti pro spolupráci. Každodenním sdílením zkušeností a spoluprací se snažíme dosáhnout společného cíle, jímž je bezproblémový chod obou vědeckých parků a pokroky ve výzkumech našich nájemců."

Kdo, co, kdy a jak...

Šárka Rybáková, Property Manager

"Moje práce spočívá ve vnášení pravidel do našeho pracovního soužití (kdo, co, kdy a jak) a koordinaci jednotlivých činností. Neméně podstatnou součástí mé práce je řízení větších projektů při úpravách budovy za provozu, odpovědnost za roční vyúčtování, rozpočet atd."

Stále usměvavá..

Petra Jenšíková, Recepční / Asistentka

"Na recepci můžete potkat usměvavou Petru Jenšíkovou, která má na starosti s kolegyní z Eatonu chod recepce. Ten zdaleka nespočívá pouze ve vaření kávy, jak se na první pohled zdá. I přes jejich vytížení zvládají holky situace s úsměvem."


Provoz celé budovy a komunikace s nájemci...

Milan Topol, Facility Manager

"Dále je v našem týmu Milan Topol, který zastává funkci facility managera. Po většinu dne řeší provoz celé budovy, měsíční vyúčtování, drobné úpravy budovy a komunikaci s nájemci a techniky."

Vláda nad všemi technologiemi...

František Drozd, Technik - údržbář

"S Milanem velmi úzce spolupracuje náš technik František Drozd. Ten se vyzná ve veškerých technologiích budovy. Vládne nejen tepelným čerpadlům, zemním vrtům, ale i klimatizačním jednotkám, chladícím zařízením jako jsou Airmec a chladící věže TEVA nebo strojovně sprinklerů. To je jen zlomek toho, co má všechno na starost (i na radost :)).


Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.