Představujeme se:
Park Vědy RoztokyCílem je vytvořit fungující, příjemné a bezpečné prostředí pro naše nájemce.

Fungování týmu i jednotlivých členů v jednom z vědeckotechnických parků v Roztokách popsal náš property manager Šárka Rybáková: "Pracovní náplní našeho týmu je vytvořit fungující, příjemné a bezpečné prostředí pro naše nájemce. Z toho důvodu, že se nejedná o běžnou administrativní budovu, je naše práce vždy okořeněna o nestandardní situace, které nás nutí zaměřit se na danou technologii do úplného detailu, jak z pohledu jejich funkce, tak z pohledu vnějších vlivů, bezpečnosti a pracovních postupů. Díky technologiím se potkáváme a komunikujeme s odborníky v dané problematice a tím se posouváme stále vpřed.

Výjimkou nejsou ani rozsáhlejší úpravy prostor. V tom už začínáme být naprostí mistři.Při řešení náročnějších úkolů, je pro nás důležitý je skvělý pracovní kolektiv, který v Roztokách máme. S budovou VTP a jejich týmem máme spoustu společného, a proto se snažíme využívat každé možnosti pro spolupráci. Každodenním sdílením zkušeností a spoluprací se snažíme dosáhnout společného cíle, jímž je bezproblémový chod obou vědeckých parků a pokroky ve výzkumech našich nájemců."

Šárka Rybáková,
Property Manager

Kdo, co, kdy a jak...


"Moje práce spočívá ve vnášení pravidel do našeho pracovního soužití (kdo, co, kdy a jak) a koordinaci jednotlivých činností. Neméně podstatnou součástí mé práce je řízení větších projektů při úpravách budovy za provozu, odpovědnost za roční vyúčtování, rozpočet atd."

Petra Jenšíková,
Recepční / Asistentka

Stále usměvavá...


"Na recepci můžete potkat usměvavou Petru Jenšíkovou, která má na starosti s kolegyní z Eatonu chod recepce. Ten zdaleka nespočívá pouze ve vaření kávy, jak se na první pohled zdá. I přes jejich vytížení zvládají holky situace s úsměvem."

Milan Topol,
Facility Manager

Provoz celé budovy a komunikace s nájemci...


"Dále je v našem týmu Milan Topol, který zastává funkci facility managera. Po většinu dne řeší provoz celé budovy, měsíční vyúčtování, drobné úpravy budovy a komunikaci s nájemci a techniky."

František Drozd,
Technik - údržbář

Vláda nad všemi technologiemi...


"S Milanem velmi úzce spolupracuje náš technik František Drozd. Ten se vyzná ve veškerých technologiích budovy. Vládne nejen tepelným čerpadlům, zemním vrtům, ale i klimatizačním jednotkám, chladícím zařízením jako jsou Airmec a chladící věže TEVA nebo strojovně sprinklerů. To je jen zlomek toho, co má všechno na starost (i na radost :)).

Zajímáte se o kariéru v Parku Vědy Roztoky?

Ozvěte se nám, možná čekáme právě na vás.


Přehled hledaných pozic

Všechny aktuálně inzerované pozice naleznete na stránce Volná místa. Na tomto místě najdete i všechny potřebné informace o volné pozici, popis toho, co vás při práci čeká, naši nabídku i požadavky, které jsou k pracovní pozici potřeba.


Ozvěte se nám nebo nám zanechte kontakt

V detailu každé pozice můžete prostřednictvím tlačítka "Odpovědět" nahrát svůj životopis s krátkým motivačním dopisem, ve kterém nám dáte vědět, proč máte o pozici zájem. Pak už stačí jen vyplnit stručný formulář se základními otázkami týkajícími se konkrétní pozice. Dáváme přednost těm zájemcům, kteří vyplní celý dotazník.
Máte chuť u nás pracovat, ale nenašli jste mezi nabízenými pozicemi zrovna tu vaši? Nevadí, i tak nám na sebe zanechte kontakt. Rádi se dozvíme, v čem jste dobří a co byste u nás chtěli dělat a je možné, že najdeme místo právě pro vás. A nebo vás přednostně oslovíme, jakmile výběrové řízení na danou pozici zahájíme.


Co bude s vaší odpovědí na náš inzerát?

Všechny vaše podklady, které jste nám v odpovědi na pracovní nabídku poslali, náš HR tým pečlivě vyhodnotí. Pokud se vaše i naše představy potkají, do 14 dnů vám zavoláme a pozveme vás na osobní pohovor.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.