Úvod Média

Magazín 3GEMA: 2018/I

26. 06. 2018

Další vydání magazínu 3GEMA je na světě. Vedle tipů na trávení volného času, ale i třeba posledních trendů v oblasti bydlení, je tentokrát jeho obsahem rovněž oblast vinařství a všeho, co je s ním spojeno.


Důvodů, proč si můžete přečíst právě o vínu, je hned několik. Vinařství patří k jedněm z nejstarších oborů lidské činnosti. Zejména na Moravě má dlouhou tradici. A právě zde připravujeme projekt moderního středně velkého vinařství, které v sobě skloubí nejen pěstování kvalitní vinné révy, ale i vybudování zázemí v podobě ubytovacích kapacit, restaurace a kongresového centra. Místo, kde vinařství vzniká, je navíc v atraktivní lokalitě, která leží v blízkosti Baťova kanálu ve Veselí nad Moravou.

Přestože zde celé vinařství vyroste až za několik let, budete moci naše první víno ochutnat již letos. Stačí, když na podzim zavítáte do technologického informačního centra Cyberdog, které vyroste u stanice metra Nové Butovice - jen pár metrů od nové sochy Davida Černého Trifot a multižánrové galerie Czech Photo Centre. Součástí připravovaných prostor bude totiž rovněž vinárna. Právě o tomto projektu se také více dočtete na stranách aktuálního vydání magazínu 3GEMA.
 

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.