Úvod Média

Publikace u příležitosti výročí 20 let společnosti

27. 05. 2014

Trigema je dvacetiletá. Prošla si základním i středoškolským vzděláním. Dospěla. V současné době pokračuje se svým vzděláváním v rámci universitního studia a její možnosti a dovednosti se stále zvětšují. Ví, že nic není zadarmo, a že vše, co do dnešního dne dokázala, je zásluhou pracovitých a vzdělaných lidí, trigemáků. Je to dravá, stabilní, silná firma s vizí, která již za sebou má i nezanedbatelně dlouhou historii. Její hlavní hodnotou je důvěryhodnost vůči klientům a důvěra vůči zaměstnancům.


V Trigemě ctíme týmovou spolupráci, otevřenou komunikaci v obou směrech, mluvíme o problémech, spolupracujeme, sdílíme stejné cíle, předáváme si znalosti a zkušenosti. Přijímáme inteligentní a odhodlané lidi se selským rozumem. Upřednostňujeme jejich schopnosti před zkušeností. Děkuji všem trigemákům za odvedenou práci v nelehké době vleklé hospodářské krize, kdy nepolevili ve svém snažení být ve svém oboru nejlepší. Děkuji mojí rodině za nekončící podporu, porozumění a spolupráci na společném díle se jménem Trigema.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.