Úvod Média

Trigema Building - Profil


Historie společnosti sahá až do roku 1994, kdy v její režii proběhly první drobné rekonstrukce. Postupným získáváním zakázek a zaměstnanců se firma začala profilovat jako významný partner pro oblast stavební výroby u středně velkých a větších projektů. A to jak v Praze, tak v dalších regionech. Celkový rozvoj holdingu Trigema byl jedním z hlavních důvodů, proč se stavební výroba vyčlenila do samostatné společnosti Trigema Building a.s. V rámci této firmy se začaly realizovat zejména následující činnosti: stavební výroba, doprava, půjčovna, příprava, projekce. Trigema Building realizuje zakázky jak pro svoji sesterskou společnost Trigema Development, tak pro celou řadu dalších veřejných a soukromých investorů. Silnou pozici má Trigema Building rovněž v oblasti snižování energetické náročnosti budov. Samostatnou kapitolou v činnosti firmy jsou pak aktivity spojené s výstavbou a dalším rozšiřováním nabídky Areálu Monínec, které se stalo oblíbeným místem trávení volného času Pražanů a obyvatel Středočeského a Jihočeského kraje. Tým Trigema Building je z valné většiny složen z autorizovaných inženýrů a techniků, kteří jsou pravidelně proškolováni a využívají ty nejnovější pracovní postupy a technologie. Příkladem jsou i systémy BIM a 3D projektování. Z lokální stavební firmy se tak stal hráč, jenž nyní pokrývá celé území České republiky a nabízí profesionály pro širokou škálu stavebních oborů.  
 
Vedení společnosti:
Petr Bělina, předseda představenstva Trigema Building a.s.; Radim Šponar, obchodní ředitel Trigema Building a.s.; Petr Katrlík, výrobní ředitel Trigema Building a.s.

Referenční stavby:
K větším projektům, které se podařilo v rámci holdingu Trigema postupně postavit, patřil například Vědeckotechnický park Roztoky, Park vědy Roztoky, Areál a Hotel Monínec či Bytový dům Stodůlky, Barevné Letňany nebo SMART byty Nové Butovice. Společnost však již zajišťovala také projekty pro Mezinárodní školu v Nebušicích, teplárnu Žatec, nemocnici Znojmo, uměleckou galerii DOX nebo i střední odborné školy a učiliště ve středočeském Berouně. V oblasti zateplování patřily k největším projektům například zakázky na pražských bytových domech v ulicích Štúrova či Zelenohorská.

Certifikáty:
Společnost Trigema Building splňuje předepsané normy a má zaveden Integrovaný management systém (IMS): systém managementu kvality dle ISO 9001 (QMS), systém environmentálního managementu dle ISO 14001 (EMS), systém managementu BOZP dle OHSAS 18001 (SMS), systém řízení bezpečnosti informací dle ISO 27001 (ISMS). •

Ocenění:
Stavba roku a SMART byty v roce 2017. Vedle toho získala Trigema Building během svého působení řadu dalších ocenění, například v soutěžích Fasáda roku, Best of Realty či Realitní projekt roku.

Zdroj: Stavitel

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.