Park Vědy Roztoky

PARK VĚDY
ROZTOKY

Park vědy navazuje na náš první projekt Vědeckotechnického parku, který se nachází v jeho těsné blízkosti. Park vědy jsme koncipovali jako víceoborový areál, složený z kanceláří, výzkumných pracovišť a laboratoří v oblasti lehkého průmyslu. Jeho podstatou je úzká spolupráce s Českým vysokým učením technickým a Matematicko-fyzikální fakultou UK v Praze a společné hledání nových možností v elektrotechnice.

Vědecká pracoviště, kanceláře, společné prostory:

3 874 m2

Podnikatelské inkubátory:

103 m2

Centrum pro transfer technolgií:

44 m2
Realizace 2010 - 2011

Aktivity v Parku vědy se soustřeďují na výzkum, vývoj a testování pohonů elektromobilů, softwarový a hardwarový vývoj - elektrotechnické slaboproudé laboratoře a počítačové metody, automatizaci a optimalizaci výrobních procesů počítačovými metodami, řešení logistických zadání počítačovými metodami, vývoj telekomunikací a souvisejících oborů – elektrotechnické slaboproudé laboratoře a počítačové metody, vývoj elektroniky a mikroelektroniky, internetu a zabezpečovací techniky – elektrotechnické slaboproudé laboratoře a počítačové metody.

www.vedecke-parky.cz

Nájemci a partneři

S Parkem vědy v Roztokách je neodmyslitelně spojený vývoj a výzkum elektrotechniky. V tomto ohledu je na trhu jedním z nejvýznamnějších celosvětových hráčů společnost Eaton, která je naším dlouhodobým partnerem a nájemcem.

EATON Elektrotechnika s.r.o.

Společnost Eaton je celosvětový lídr v oblasti elektrických systémů, zařízení pro distribuci a řízení elektrické energie a systémů hnacích ústrojí pro nákladní a osobní vozidla. Eaton zaměstnává přibližně 70 000 lidí a své výrobky dodává zákazníkům ve více než 150 zemích. Obrat celé skupiny dosáhl v roce 2010 částky 13,7 miliard USD.

Divize Electrical společnosti Eaton Corporation se zabývá výrobou a prodejem elektrických zařízení pro distribuci energie, řídicích systémů a záložních zdrojů elektrické energie. Do skupiny Eaton Corporation patří od dubna 2008 také společnost Eaton Elektrotechnika s.r.o., výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů.

“Od úplného začátku, kdy jsme začali uvažovat o expanzi Eaton European Innovation centra, patřil Park vědy Roztoky mezi hlavní kandidáty, kam půjdeme. Trigemu známe už díky Vědeckotechnickému parku Roztoky. Byli jsme zde spokojeni jak s prostory, tak I službami. Park vědy byl proto dalším logickým krokem, jak využít špičkové laboratoře, kanceláře a další servis. Nové prostory byly ušity na míru našim potřebám a odpovídají našim požadavkům. Díky společnosti Trigema máme nejlepší pracovní prostředí a můžeme se plně věnovat naší činnosti.”

Engelbert Hetzmannseder, ředitel Eaton European Innovation centra

Galerie

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.