Úvod Test

2022

Rok 2022 z pohledu celé historie firmy řadí k ekonomicky nejúspěšnějším. Dokončili jsme projekty rezidenčního areálu Bydlení Brâník a Bydlení Skvrňany, které vzápětí získaly ocenění odborné veřejnosti.

Vedle prodeje bytů jsme s ohledem na budoucí portfolio rozvíjeli i projekty nájemního bydlení, a to v rámci projektu nájemního bydlení Fragment a nové čtvrti LIHOVAR.

2021

Jednalo se o rok rekordních prodejů, vyprodaného trhu a historicky nejnižší nabídky. V roce 2021 jsme prošli kompletním rebrandingem a získali jsme novou vizuální tvář.

Zahájili jsme výstavbu a prodej rezidenčního areálu v plzeňských Skvrňanech, náš projekt Nová „Nuselská“ získal první místo v Best of Realty a v neposlední řadě jsme začali připravovat projekt LIHOVAR.2020

Všechny naše projekty i ve ztížených podmínkách pandemie dále běžely podle plánu a včas.

Bonusem tohoto roku bylo vyhlášení studie Top zaměstnavatele, z níž vyplynulo, že mezi vysokoškoláky patříme ke třem nejpreferovanějším firmám z oblasti Reality & Development.2019

Trigema oslavila 25 let od svého založení. K narozeninám jsme si nadělili několik dárků: přípravu projektu Nová Nuselská, zahájení stavby projektu nájemního bydlení Fragment a přípravu projektu Top Tower, který vzešel z dílny architektonického ateliéru Black n' Arch a spolupráce s Davidem Černým.

Projekt Nová Nuselská, později zvítězil v soutěži Best of Realty.2018

Jednalo se o období, kdy jsme úspěšně dokončili hned několik našich rezidenčních projektů a zároveň jsme otevřeli Cyberdog, které se tak stalo prvním výsledkem spolupráce Trigemy s umělcem Davidem Černým a jeho týmem.

Díky Cyberdogu se Trigema dostala do povědomí nejen domácích, ale i zahraničních médií.

2017

Zkolaudovali a vyprodali jsme projekt chytrého bydlení CLB@Letňany a CSV@Řepy, a začali jsme připravovat několik dalších projektů.

V rámci první vlny emise korporátních dluhopisů jsme získali 450 milionů korun od investorů. Významné bylo i rozhodnutí dát prostor našemu prvnímu start-upu Flat Zone.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.