Úvod Média

Magazín 3GEMA: 2018/II

15. 11. 2018

V podzimním vydání magazínu 3GEMA se více zaměřujeme na kulturní události, které jsou aktuálně pro veřejnost otevřeny, nebo jsou před námi. Vyzdvihnout bychom chtěli hlavně další ročník soutěže a s tím spojené výstavy Czech Press Photo. A nejen proto, že Trigema tento projekt dlouhodobě významně podporuje. Moc se v té souvislosti zároveň těším na ročník následující, kdy Czech Press Photo oslaví již čtvrtstoletí od svého založení!


Nezapomínáme však ani na jiné projekty. Ať je to například Centrum Paraple, jež pomáhá lidem po poškození míchy zvládnout těžkou životní situaci nebo třeba dnes již kultovní scéně Jatka78. Tento divadelní a umělecký prostor, kterému šéfují Rosťa Novák ml. se Štěpánem Kubištou, funguje už několik let v Pražské tržnici. Od letošního roku navíc s podporou Trigemy. Rozhovor se Štěpánem Kubištou si v magazínu můžete přečíst.

Naše společnost se snaží rozvíjet rovněž turistickou oblast Toulava, jejíž součástí je Areál Monínec. O novinkách k aktuální lyžařské sezóně se více dočtete na stránkách 46–47. U pohybových aktivit zůstaneme i v případě dalšího tématu. Tím je běhání. Ať již v blízkosti jednotlivých domů Chytrého bydlení, tak u center měst, kde se nachází. Tipy na možné trasy, ale i zkušenosti z běhání samotných zaměstnanců Trigemy přináší hned 8 stran tohoto magazínu.

Do oblasti gastronomie se můžete více ponořit díky článkům o našich restauracích Trifot a Cyberdog. A že jste o Cyberdogu dosud ještě neslyšeli? Nedivíme se, právě jej otevíráme. Díky tomu dostává oblast u stanice metra Nové Butovice další nezaměnitelný objekt, jenž pochází z dílny Davida Černého a jeho týmu. Přijďte se podívat a třeba i něco dobrého zde ochutnat!

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.