Úvod Naše aktivity Aktuální výstavba FRAGMENT

Tvořte s námi stavbu jako umělecké dílo

 

Luxusní nájemní bydlení v LOKALITĚ KARLÍN / FRAGMENT

Kromě architektů kanceláře Qarta architektura (Řezák + Wittassek) jsme na přípravě budovy Fragment spolupracovali i s umělcem Davidem Černým. Důvodem bylo najít již v úvodu společnou řeč mezi architekturou a uměním. Díky této kreativní symbióze se podařilo najít nejlepší možné řešení pro daný pozemek, což si výjimečná poloha přímo naproti budovy Invalidovny jistě právem zasluhuje. Od prvních jednání mezi Qartou, Trigemou a Davidem Černým jsme hledali vhodnou formu a výraz pro řešený objekt. Nechtěli jsme totiž vytvořit pouze uniformní dům a zbylý prostor vyplnit sochou. Dům jsme tedy tvarovali společně jako reakci na okolní podněty. Také jako kontrast nového vůči starému, se vzrostlou zelení propojující tyto dva elementy.

Investice:

1,3 mld. Kč

Obytné plochy

10 500 m2

Retail:

2 350 m2

Zastavěné plochy

4 500 m2

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
4Q 2018
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY 4Q 2020
ZAHÁJENÍ NABÍDKY ZÁJEMCŮM 2Q 2022
KOLAUDACE
3Q 2022
DOKONČENÍ INTERIÉRŮ
4Q 2022
PRONÁJEM KLIENTŮM
4Q 2022

 

Webkamera z výstavby

 
 

Fragment – hlavní výhody

Projekt svou podobou jasně prezentuje, že se považuje za výjimečný počin. Co se ale skrývá pod povrchem a na co je nutné své fanoušky a zájemce upozornit?

Fragment – architektura, která nezapadne

Fragment bude všechno, jen ne konzervativní. Fragmentací hmoty, tedy jejím rozdělením do opakujících se modulových bloků, vznikne jedinečná stavba, která bude zdálky působit rozříštěným dojmem – zblízka přitom bude zjevné, že se jedná o logicky poskládaný celek. Osobitost Fragmentu dodají i sochy navržené Davidem Černým.

Rental – vlajková loď nájemního bydlení

Nová architektonická dominanta Karlína bude tvořena 140 plně vybavenými byty k pronájmu, které nabídnou rozmanité dispozice od 1+kk až po velkorysé mezonety s vlastními střešními terasami, designově zařízené interiéry propojené s exteriérem a z vyšších podlaží výhled na pražské panorama. Součástí budovy bude také 119 garážových stání v podzemním podlaží. Fragment tak výrazně rozšíří nabídku bytů k pronájmu v Praze

Genius loci – lokalita udávající trendy

Karlín představuje jednu z nejpopulárnějších pražských lokalit, ve které se snoubí to nejlepší ze života ve městě: skvělá dostupnost centra, pestrá občanská vybavenost, množství zeleně a příjemné podniky vytvářející sousedskou atmosféru. Lepší místo pro prémiové nájemní bydlení v Praze byste našli jen stěží.

Minimum starostí a maximální pohodlí

Život ve Fragmentu se ponese v duchu pohodlí a bezstarostnosti. Nadčasové technologické zázemí zaručí bezproblémový chod celé budovy, nájemci se budou moci kdykoliv obrátit na recepci. Běžná údržba, větší opravy, ale i úklid domácnosti, hlídání dětí či další nadstandardní služby – ve Fragmentu bude o vše postaráno.

Nadstandardní vybavení napříč všemi prostory

Všechny byty k pronájmu zaujmou důmyslně řešenými dispozicemi a designovým vybavením. Každá část rezidence bude mít vlastní reprezentativní lobby, centrální bod vytvoří hlavní recepce s nepřetržitou ostrahou. Celý objekt navíc oživí veřejný parter se zelení, vodními prvky a klidovou zónou.

Technologická řešení

Technologickou laťku nastaví projekt nájemního bydlení Fragment opravdu vysoko – mezi technologie, které společnost Trigema při výstavbě využije, patří zelené střechy, tepelná čerpadla, vzduchotechnika s rekuperací, čidla CO, vytápění i chlazení za využití aktivovaných betonových stropů či studny pro pokrytí spotřební a provozní vody.

Galerie

 
 
 
 
 
 
 
 

LOKALITA

Zvětšit

ZAJÍMÁ VÁS, JAK BY SE ZDE MOHLO BYDLET?

Máte zájem se dozvědět více inofrmací? Neváhejte nám na sebe zanechat kontaktní údaje v níže uvedeném formuláři. Jakmile se posuneme v přípravách projektu a výstavby do vhodné fáze, budeme vás informovat!

V průběhu období 2021–2022 dojde k uvolnění veškerých informací, potřebných k pronájmu bytů v budově Fragment. Naším partnerem a výhradním zástupcem pro pronájem je realitní kancelář Svoboda & Williams.HLEDÁTE PRÉMIOVÝ PROSTOR PRO VÁŠ RETAIL?

Samotná lokalita Karlína je spojena s progresivním vývojem nejen rezidenční výstavby, ale především se stal centrem office developmentu. Díky tomu je tato proměňující se čtvrť přitahována širokou paletou zákazníků vyhledávající moderní způsob života. Tak, jako bude projekt Fragment ztělesněním prémiového nájemního bydlení, tak otevírá nepřeberné možnosti také pro příležitosti vyššího segmentu retailu.

Hledáte prostor právě v tomto místě nebo se chcete dozvědět více informací o komerčních možnostech ve Fragmentu? Zanechte nám vzkaz v kontaktním formuláři. Jakmile to bude možné, spojíme se s vámi a poskytneme detailní informace. Dalším partnerem a výhradním zástupcem pro pronájem retailových ploch je společnost CBRE poskytující služby a investice v oblasti komerčních nemovitostí.Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.